PROGRAM ARCA 2019

Četvrtak, 17. listopad 2019.

8:00 – 10:00

Info pult

Akreditiranje izlagača

8:15-8:55

MINGO – mala dvorana

Registracija sudionika Konferencije:

Nove tehnologije u plavom sektoru: „Zelene inovacije u hrvatskoj brodogradnji“

9:00 – 14:30

MINGO – mala dvorana

Konferencija Nove tehnologije u plavom sektoru:

„Zelene inovacije u hrvatskoj brodogradnji“

10:00 – 19:00

Radno vrijeme izložbe

10:00 – 10:45

Uvodni sastanak Ocjenjivačkog suda

11:00 – 12:00

Izložbeni prostor

Svečano otvorenje izložbe ARCA 2019

10:00 – 11:30

Izložbeni prostor

HZTK – Kreativno tehničke radionice iznenađenja

Voditelj: Bojan Florijani

12:00 -14:00

Izložbeni prostor

Tehničke inovacije i mladi: Izrada robotskih kolica

Voditelj: Zvonimir Vađon

12:00 – 12:30

Izložbeni prostor

Protokolarni razgled izložbe

12:00 – 19:00

Rad Ocjenjivačkog suda

13:00 – 17:30

Izložbeni prostor

Promocija inovacija pojedinih izlagača

13:00 – 14:30

Izložbeni prostor

HZTK – Kreativno tehničke radionice iznenađenja

Voditelj: Bojan Florijani

Petak, 18. listopad 2019.

10:00 – 19:00

Radno vrijeme izložbe za posjetitelje i izlagače

10:00 – 17:00

Rad Ocjenjivačko suda

10:00 – 11:30

Izložbeni prostor

HZTK – Kreativno tehničke radionice iznenađenja

Voditelj: Bojan Florijani

12:00 – 12:30

Izložbeni prostor

Potpisivanje Memoranduma o razumijevanju između Indijske Asocijacije inovatora i Udruge inovatora Hrvatske

13:00 – 15:00

Izložbeni prostor

Predavanje i radionica za učenike 1. Tehničke škole Tesla:

Voditelj: Winfried Sturm

13:00 -14:30

Izložbeni prostor

HZTK – HZTK – Kreativno tehničke radionice iznenađenja

Voditelj: Bojan Florijani

13:00 – 14:00

Izložbeni prostor

Predavanje: Intelektualni kapital i rast njegove važnosti u gospodarstvu

Predavač: mr. sc. Tihomir Hodak

15:30 – 16:00

Izložbeni prostor

Tehničke inovacije i mladi: Izrada robotskih kolica

Voditelj: Zvonimir Vađon

Subota, 19. listopad 2019.

10:00 – 16:00

Radno vrijeme izložbe za posjetitelje i izlagače

15:00 – 16:00

Izložbeni prostor

Svečana dodjela nagrada

16:00

Završetak izložbe